Szkolenia

Jednym z głównych narzędzi, jakimi posługuje się adwokat w swoim zawodzie, jest z pewnością słowo. Nie jest tajemnicą, iż to właśnie mowa końcowa stanowi punkt kulminacyjny rozprawy, podczas którego pełnomocnik może zaprezentować swój kunszt zgromadzonym na sali uczestnikom. Co istotne, wypowiedź taka musi być nie tylko precyzyjna i wyszukana, ale przede wszystkim powinna słuchaczy zaciekawić.

Jednak obok mowy równie istotny w tym zawodzie jest słuch. Adwokat powinien nie tylko usłyszeć swojego Mandanta, ale przede wszystkim umieć przeanalizować płynące z jego strony informacje. W efekcie pomiędzy pełnomocnikiem a jego Klientem powstaje interakcja, która jest niezbędna do uzyskania porozumienia w najważniejszych dla nich kwestiach.

Podobne wyzwania stoją przed osobą prowadzącą wykład czy szkolenie. Powinna ona nie tylko oświadczać, ale również wsłuchiwać się w pytania płynące z sali.

Adwokat Kinga Dagmara Siadlak posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego i rodzinnego, spadkowego. Zdobyta wiedza pozwala na przeprowadzenie szkoleń dotyczących m. in. sporządzania pism procesowych, przebiegu procesu karnego i cywilnego, udzielania pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem. Stawiany przez prowadzącego zajęcia cel wiąże się przede wszystkim z nabyciem przez uczestników szkolenia wiedzy praktycznej, która pozwoli na jej zastosowanie w ramach wykonywanej pracy.

Mecenas Siadlak w ramach przynależności do Izby Adwokackiej w Koszalinie prowadzi zajęcia z aplikantami adwokackimi. Pełniła również obowiązki wykładowcy w Wyższej Szkole Gospodarki m. in. z zakresu zamówień publicznych.
Ta strona używa plików cookies